Essence- Metal Shock Eyeshadow

10. ledna 2018 v 21:16 | LuCie |  Paletky/stíny/linky
3,5ml za cca 100Kč
Drogerie DM, Rossmann, Teta

Popis produktu:
Krémové a vysoce pigmentované oční stíny mají rozjasnit Vaše oči a dodat jim metalický efekt. Mají být dlouhotrvající.

Recenze:
Tyto tekuté, drogérkové oční stíny mě ihned zaujaly. Postupem času jsem si pořídila tři odstíny. Na obrázku zleva, zlaté ( 01 solar explosion ), dále měděné ( 02 stars and stories contains carmine ) a třetí tmavě stříbrné ( 03 galaxy rocks ).
Tyto stíny mají opravdu krásé metalické odstíny. Mají aplikátor, který je ppodobný aplikátorům pro lesk na rty. Tím se mají stíny nanést na víčko a poté rozetřít štětcem nebo prstem. Co se týče aplikátoru, je to takové malé kopýtko, asi bych volila nějaký užší. Stíny se s ním nenanáší úplně přesně, ale lze použít rovnou malý štěteček pro preciznost. Stíny nejsou nijak silně parfémované. Jsou opravdu sytě pigmentované. Po nanesení doporučuji na chvíli nechat zavřená víčka. Chvíli trvá než zaschnou. Schnutí bych řekla, že záleží na tloušce vrstvy. Není ovšem vůbec nutná velká vrstva, krásně kryjí i v jedné. Poté se tedy daji rozblendit, i když to moc nedoporučuji, protože budete bllendit pouze třpytky a zaschllá vrstva se poškodí a může popraskat. Poto bych je tedy rovnou dobře rozetřela, nechala zaschnout a už na ně nesahala.
Neslévají se do vrásek ( v tenké vrstvě ). Po zascnutí drží na místě a neobtiskávají se. Ani třpytky neopadávají. Vydrží opravdu celý večer. Všechny tři odstíny co jsem vyzkoušela jsou opravdu krásně a mám v plánu pořídit i další, i když v drogerii mají jen některé. Textura je gelová.

Shrnutí:
+ cena/ výkon
+ krásná pigmentace a odstíny
+ výdrž
- déle zasychají
- občas vrstva na víčku popraská
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama